ALAMBRE SERVİS STANDI 3LÜ

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺119,07(KDV Dahil)
İndirimli : ₺88,20(KDV Dahil)
₺17,64 'den başlayan taksitlerle

Not:Kargo kırık ve hasarlarından firmamız sorumludur.

ALAMBRE SERVİS STANDI 3LÜ


Doreline Alambre 3lü Servis Standı

ÜRÜN BİLGİSİ
Alambre 3lü Servis Standı Hediyehome tarafından Doreline markası adına ürünün üretimi Türkiyede gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Porselen kullanılmıştır.

KARGO İÇERİĞİ
Doreline markasının yapmış olduğu, Alambre 3lü Servis Standı adlı ürünün rengi/kaplaması beyaz olup sunum/sergi boyutu ise 34x12x11cmdir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir. Ürün 4 parça olup ürünü 3 Adet Porselen Kase, 1 Adet Metal Taşıyıcı oluşturmaktadır.

ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK
Porselen kısımlar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak ürünlerin altın, platin gibi kaplamalarının, özel renklendirilmiş desenlerinin ve hammadde özelliklerinin uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalmasını sağlamak adına elde yıkanması daha uygundur.Metal yüzeylere alkol, tiner vs gibi ağır kimsayal ürünler kullanarak temizlemeyiniz. Üzerinde bulunan baskı desen vs. gibi detaylar kimyasal temizlik malzemelerinden ötürü silinecektir. Islak bir bez ile silinip, kuru bez ile kurulanmalıdır. Makine de yıkamaya uygun değildir.

Benzer Ürünler
Etiketler
doreline, çerezlik, standlı,